بیشتر بدانیم

مزایای استفاده از کیسه های پارچه ای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

چرا باید از کیسه های پارچه ای استفاده کنیم؟

پرسشی که در دهه های اخیر به دلیل رواج استفاده از کیسه های پارچه ای می تواند برای بسیاری از افراد ایجاد شده باشد. در این مقاله به برخی از مزایای استفاده از کیسه های پارچه ای می پردازیم. با مطالعه این متن در صورت عدم استفاده از این نوع کیسه ها تا بحال، تمایل به استفاده از آنها به سبب فواید زیادی که برای خود و فعالیت اجتماعی تان و محیط زیست دارد پیدا خواهید کرد.

 

sssq 1مزایای استفاده از کیسه های پارچه ای

- کیسه های پارچه ای با توجه به مواد اولیه مورد استفاده در تهیه آنها، از 100٪ پنبه، مواد ضد باکتری و مواد قابل بازیافت ساخته می شوند.
- بسته به نوع ماده خام مورد استفاده، کیفیت دوخت، مناطق استفاده و شکل، کیسه های پارچه ای را می توانید برای سال ها استفاده کنید.
- از رنگ های نساجی و رنگ های مبتنی بر آب که برای سلامتی مضر نیستند در تولید کیسه های پارچه ای رنگی استفاده می شود و از این رو این محصولات با برچسب دوستدار طبیعت به بازار عرضه می شوند.
- یک کیسه پارچه ای با توجه به اندازه و کیفیت مواد مورد استفاده در تولید آن، می تواند تا 10-15 کیلوگرم بار را تحمل کند.
- شما می توانید چاپ های سفارشی با رنگ ها و الگوهای دلخواه را روی کیسه های پارچه ای درخواست کنید.
- اگر مایل به استفاده از کیسه های پارچه ای در کمپین ها، نمایشگاه ها، رویدادها و پروژه های مربوط به فعالیت اجتماعی خاص خود هستید، می توانید کیسه های پارچه ای چاپی دلخواه خود را طراحی کنید.
- بر خلاف کیسه های پلاستیکی یا کیسه های کاغذی، تبلیغات شما به دلیل قابلیت استفاده مجدد و با دوام بالا در یک کیسه پارچه ای سازگارتر بوده و در حقیقت برای مدت بسیار طولانی تری شما را ترویج خواهد کرد.
- در صورت تمایل می توانید با برنامه ها یا نشان هایی که می توانید روی آنها پیاده کنید، به نوعی ابزار سرگرم کننده برای خود فراهم نمایید.
- همچنین از نظر تنوع دسته های کیسه های پارچه ای دارای تنوع بالایی هستند. برای نگه داشتن آن می توانید از دستگیره های یک یا دو شانه، دستگیره های بلند، دستگیره های دستی یا دستگیره های کوتاه استفاده کنید.
- به دلیل عدم شفاف بودن کیسه های پارچه ای؛ می توانید مواد غذایی و نوشیدنی، کفش یدکی، لوازم اداری و کلیه وسایل شخصی خود را در آنها ذخیره و حمل کنید.
- از همه مهم تر کیسه های پارچه ای سازگار با طبیعت و قابل بازیافت هستند و از این رو در صنعت ساخت مواد شیمیایی، در دسته محصول سبز به حساب می آیند.

 

sssq 2

 

اگر می خواهید یک کیسه دستی پارچه ای داشته باشید، به وب سایت ما، وب سایت مخصوص فروش کیسه های پارچه ای آنلاین با کیفیت و سایر منسوجات نبافته، پارس پلاستیک آناهیتا مراجعه کنید. شما می توانید کیسه های پارچه ای ما را در طرح ها و مدل های مختلف مشاهده نموده و طرح های مورد پسند خود را سفارش دهید.

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb