بیشتر بدانیم

نایلون شیرینگ

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

نایلون شیرینگ چیست و چه مزایایی می تواند داشته باشد؟

نایلون شیرینگ چیست و چه مزایایی سبب کاربرد گسترده آن در بسیاری از صنایع برای بسته بندی شده است؟ در این مقاله به علل این کاربرد و پاسخ پرسش مطرح شده می پردازیم.
ماده ای که بیشترین کاربرد را در تهیه نایلون شیرینگ دارد پلی اتیلن با دانسیته کم (LDPE) است. به دلیل مزایا و خاصیت های خاص نایلون شیرینگ، این نوع از انواع نایلون ها در بسته بندی های ثانویه و درجه سوم دسته بسیار زیادی از مواد مورد استفاده قرار می گیرد. از میان این کاربردهای بالقوه برای نایلون شیرینگ می توان به مواردی شامل بسته بندی نوشیدنی ها (از جمله آب معدنی، نوشابه و نوشیدنی های ورزشی)، غذای کودک، قوطی های غذایی و بطری های غیر غذایی شامل شامپو، صابون مایع و وسایل مراقبت شخصی و غیره اشاره کرد.

 

yhu 3

تفاوت نایلون شیرینگ SABIC و LDPE

نایلون شیرینگ SABIC چند درجه چگال تر از نوع LDPE است و در حقیقت می توان گفت این نوع از نایلون شیرینگ، LDPE با چگالی متوسط ایجاد می کند. نایلون شیرینگ SABIC به طور معمول قدرت ذوب خوبی با توانایی کاهش سطح بالا دارد. انواع نایلون شیرینگ به طور معمول دارای مقاومت و ضخامت خوب دو محوره و همچنین ویژگی های آب بندی خوب و ماشین کاری در خطوط تبدیل هستند.

مزایای نایلون شیرینگ

مزایای انواع نایلون شیرینگ برای بسته بندی های به طور قابل توجه با کیفیت می تواند مواردی به صورت آنچه که در زیر ذکر شده است را شامل شود:
- نیروی بالای نگه داشتن
- سرعت بسته بندی سریع
- استحکام کششی بالا
- مقاومت در برابر ضربه خوب
- مقاومت در برابر رطوبت خوب
- انقباض مطلوب
- استحکام ذوب خوب با قابلیت ترسیم بالا
- ظاهر بصری پیشرفته
- بسته بندی سطحی براق
- شفافیت عالی برای چاپ و بسته بندی معکوس

 

yhu 1
مهم ترین کاربردهای نایلون شیرینگ

نایلون های شیرینگ که فیلم های کوچک کننده پلاستیکی نیز به آنها گفته می شود، برای حمل و نقل و ذخیره تقریباً هر کالایی از جمله موارد زیر استفاده می شوند:
- بسته بندی مواد غذایی، نوشیدنی ها و محصولات غیر غذایی،
- بسته بندی وسایل برقی و الکترونیکی،
- بسته بندی لوازم خانگی و لوازم کوچک و اسباب بازی،
- بسته بندی مواد و وسایل بهداشتی،
- بسته بندی کالاهای ورزشی،
- و سایر موارد.

همچنین در سالهای اخیر که مشاغل خانگی چون بسته بندی انواع حبوبات و خشکبار در منزل رایج شده و افراد بسیاری به خصوص زنان خانه دار به این مشاغل روی آورده اند، استفاده از انواع نایلون شیرینگ برای بسته بندی ضمن افزایش کیفیت و کاهش خطرات و آسیب های حمل، می تواند منجر به زیبایی ظاهری و جلب بیشتر مشتریان برای خرید شود. دستگاه های مخصوص شیرینگ خانگی نیز بدین منظور وجود دارند که با استفاده از نایلون شیرینگ عملیات بسته بندی را برای شما تسهیل می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد می توانید به منابع مربوطه مراجعه نمایید.
برای انتخاب محصول خاصی از نایلون های شیرینگ برای بسته بندی، می توانید با تیم پشتیبانی پارس پلاستیک آناهیتا تماس بگیرید. تیم پشتیبانی پارس پلاستیک آناهیتا در مورد کاربردهای بیشتر انواع نایلون شیرینگ آماده پاسخگویی به پرسش های شما هستند.

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb