بیشتر بدانیم

نایلون کشاورزی گلخانه ای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

درباره نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای چه می دانید؟
پلاستیک ها دارای تنوع بالایی می باشند و موقعیت های مختلف زیادی وجود دارد که در آنها استفاده از ورق یا فیلم پلاستیکی به خصوصی، لازم می شود. نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای پلاستیک های ویژه ای هستند که برای استفاده در مورد محافظت از گیاهان در یک باغ یا مهد کودک ساخته شده اند و همچنین به طور بالقوه مزایایی را به همراه دارند که قرار گرفتن در معرض عناصر خالص و بدون مانع را ممکن است محدود کنند.

 

چه کسانی به نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای احتیاج دارد؟

از نظر فنی می توان از نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای برای طیف گسترده ای از پروژه های باغبانی استفاده کرد. کسی که یک باغ کوچک در حیاط خلوت خود دارد، می تواند به اندازه کسی که در باغ چندین هکتاری خود گیاهان غذایی رشد می دهد با استفاده از نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای، از مزایای باغ خود سود ببرد.
در حالت کلی می توان گفت تا زمانی که شما در تلاش برای رشد چیزی هستید، نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای می توانند به نوعی فایده برای شما ایجاد کنند.
چه چیزی باعث افزایش بهره وری استفاده از نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای خوب می شود؟
البته نوع گیاهانی که می خواهید در گلخانه رشد دهید و محلی که در تلاش برای رشد آنها هستید نقش مهمی در تعیین اینکه آیا گلخانه گلخانه ای واقعاً خوب است یا خیر موثرند. به خاطر داشته باشید، نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای زیادی وجود دارند که برای یک موقعیت، عالی عمل می کنند اما ممکن است برای یک وضعیت متفاوت چندان خوب عمل نکنند.

parsplasticanahita 2
چگونه می توان بهترین نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای را یافت؟

می دانیم که تشخیص اینکه کدام یک از این محصولات به ظاهر یکسان می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند، یک کار دشوار و گیج کننده باشد. به همین دلیل لیستی از 5 نوع از بهترین نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای را برای شما جمع آوری کرده ایم که برجسته ترین کارهایی هستند که هر کدام به بهترین صورت عمل می کنند. سپس ما در این مقاله یک راهنمای خرید مفید را در این باره به شما ارائه می دهیم، از این رو می توانید نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای را پیدا کنید که مناسب نیاز باغبانی شما باشند.

1- نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای با فیلم پلاستیکی شفاف Grower’s Solution
این پلاستیک گلخانه ای از پلی اتیلن ساخته شده است که یک استاندارد صنعتی واقعی برای پلاستیک گلخانه است. این پلاستیک گلخانه ای به ضخامت 6 میلی متر وارد می شود. این ضخامت باعث دوام کلی عالی و همچنین مقاومت در برابر پیچ خوردگی و پانچ می شود.
2- نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای با فیلم پلاستیکی گلخانه ای Ginegar Suncover
پلاستیک گلخانه Suncover با تمام معیارهای مورد انتظار صنعت مطابقت دارد. به عنوان مثال، این پلاستیک گلخانه از پلی اتیلن ساخته شده است - که باید حداقل استاندارد باشد. علاوه بر این، پلاستیک پلی اتیلن 6 میلی متر ضخامت دارد که دوام کافی در برابر پاره شدن و سوراخ شدن را دارد.
3- نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای با فیلم سبز گلخانه ای شفاف Green-Tek GT4 این پلاستیک گلخانه ای نسبت به فیلم پلی اتیلن استاندارد، 164 درصد نسبت به پارگی مقاوم تر است. در حقیقت Green-Tek گلخانه ای با دوام ترین و ماندگارترین موردی است که ما مورد بررسی قرار دادیم.
4- نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای با فیلم پلاستیکی شفاف گلخانه ای SHANS
5- نایلون های عریض کشاورزی گلخانه ای Bootstrap Farmer

 

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb