بیشتر بدانیم

لباس بیمارستانی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

درباره لباس بیمارستانی چه می دانید؟

لباس بیمارستانی لباس بهداشتی است که توسط جراحان، پرستاران، پزشکان و سایر کارگران درگیر در مراقبت از بیمار در بیمارستان ها استفاده می شود. در ابتدا این لباس به خصوص، برای استفاده توسط جراحان و سایر پرسنل اتاق عمل طراحی شده بود، که می توانستند پیش از ورود به اتاق عمل و آغاز عملیات جراحی آن را به عنوان پوششی عایق در مقابل انواع آلودگی و میکروب به کار بگیرند، اما اکنون لباس بیمارستانی توسط بسیاری از پرسنل بیمارستان پوشیده می شوند. استفاده از این لباس ها در خارج از بیمارستان ها نیز گسترش یافته است تا در محیط هایی به کار گرفته شوند که ممکن است لباس با عوامل عفونی (دامپزشکان، ماماها و غیره) در تماس باشد. لباسهای بیمارستانی به گونه ای ساده ساخته شده اند (با حداقل مکان برای پنهان کردن آلاینده ها)، شستشوی آنها آسان است و ارزان قیمت هستند تا در صورت آسیب دیدن و یا رنگ آمیزی غیرقابل جبران، جایگزینی آنها ارزان باشد.
در انگلستان، لباس بیمارستانی بعضا به عنوان پیراهن تئاتر شناخته می شوند! گسترش استافیلوکوکوس اورئوس مقاوم در برابر متی سیلین (MRSA) باعث افزایش استفاده از لباس بیمارستانی شده است اما می تواند به مصرف کنندگان این احساس کاذب از امنیت را بدهد که اگر در واقع به راحتی مانند هر لباس دیگر آلوده باشند، تمیز کاذب هستند!

 

parsplasticanahita 21

 

استفاده از لباس بیمارستانی در چه اماکنی بیشتر دیده می شود؟

در بسیاری از اتاقهای عمل پوشیدن هرگونه لباس در معرض مانند تی شرت، در زیر لباس بیمارستانی ممنوع است. از آنجا که این نوع لباس ها برای ترویج و استفاده در یک محیط تمیز طراحی شده اند، پوشیدن لباس های بیرونی تصور می شود عوامل بیماری زای ناخواسته را معرفی کند. تقریباً کلیه پرسنل مراقبت از بیمار در بیمارستانهای ایالات متحده، در حالی که به انجام وظیفه مشغول اند، مانند بعضی از کارمندان مطب پزشک، دندانپزشکی و دامپزشکی، نوعی لباس بیمارستانی دارند. پزشکان ایالات متحده ممکن است لباس خود را با یک کت سفید بجز جراحی بپوشند. کارمندان پشتیبانی مانند متولیان و واحدهای تک نفره نیز در برخی از اماکن بهداشتی و بیمارستانی دارای لباس بیمارستانی هستند. هنگامی که پزشک عمل جراحی را انجام نمی دهد، لباس بیمارستانی اغلب زیر یک کت سفید پوشیده می شود.
در انگلیس، کلیه معتمدان بیمارستان NHS دارای سیاستهای سختگیرانه پوشاک هستند و بسیاری از این موارد به دلیل نگرانی در مورد کنترل عفونت، پوشیدن کت سفید نمادی را برای کادر پزشکی ممنوع اعلام کرده اند. این بدان معناست که چندین بیمارستان در سراسر انگلیس تصمیم به الزام لباس بیمارستانی برای کارکنان، به ویژه در بخش های حوادث و فوریت های پزشکی گرفته اند.

parsplasticanahita 1 2
لباس های بیمارستانی همچنین بعضا به عنوان لباس زندان در ایالات متحده و سایر کشورها مورد استفاده قرار می گیرند.
در خارج از بیمارستان ها، لباس های ضد میکروبی (بیمارستانی) در بسیاری از عملیات های دامپزشکی، اماکن تمرینی ورزشی و رستوران ها ظاهر می شوند. استانداردهای بهداشتی و ایمنی برای موفقیت و رعایت قانونی رستورانها بسیار مهم است و فرصتهای زیادی برای رشد و گسترش باکتریها از طریق منوها، جداول و شیکرهای کاندید مشترک وجود دارد!

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb