نایلون شرینک

نایلون شیرینگ

نایلون شیرینگ

 نایلون شیرینگ را باید محصولی کارآمد به‌ویژه در زمینه بسته‌بندی کالاها بدانیم. پارس پلاستیک آناهیتا این محصول را با شرایط مختلفی تولید می‌کند؛ از جمله نایلون شیرینگ 5 لایه، 7 لایه یا پلی‌اتیلن. اما نایلون شرینگ چیست؟ فراگیری جهانی این محصول به چه مزایایی بر می‌گردد؟ در این مطلب می‌خواهیم جزئیات مربوط به نایلون شیرینگ را بررسی کنیم و از کاربردهایی بگوییم که شاید تا به حال به آن‌ها حتی فکر هم نکرده‌اید. بنابراین، در ادامه سعی می‌کنیم تا اطلاعاتی کاربردی درباره این محصول در اختیارتان بگذاریم طوری‌که برای خرید آن آگاهانه‌تر تصمیم بگیرید. ما را همراهی کنید تا در ادامه:

  • به انواع نایلون شرینگ از جمله نایلون شیرینگ پلی‌اتیلن بپردازیم
  • قابلیت‌های ویژه‌ و قیمت نایلون شیرینگ را بررسی کنیم
  • فرآیندهای تولید نایلون شیرینگ در پارس پلاستیک آناهیتا را مرور کنیم و
  • شیوه کار با اقسام مختلف این محصول از جمله نایلون شیرینگ 7 لایه را یاد بگیریم.
نایلون شیرینگ

منظور از نایلون شیرینگ چیست؟

نایلون شیرینگ فیلمی پلاستیکی است که می‌توانید روی اقلامی با شکل نامنظم کشیده و حرارت بدهید تا کاملاً بر روی خطوط و شکاف‌های آن‌ها قرار گیرد؛ طوری‌که که انگار به آن چسبیده است بدون این‌که از چسبی کمک بگیرید. فرآیند گرم کردن و کشش ورق‌های نایلون شیرینگ پلی‌اتیلن و خنک کردن آن‌ها و سپس معکوس کردن فرآیند برای اولین بار در دهه 1960 در ایالات متحده به‌عنوان فرآیند بسته‌بندی بالقوه آزمایش شد. اما اولین استفاده تجاری از آن در سال 1981 در این کشور صورت گرفت.

نایلون شیرینگ از چه چیزی ساخته شده است؟

ساختار این محصول از مولکول‌های پلیمری پلاستیکی  ساخته شده است که معمولاً زنجیره‌های طولانی اتم‌های کربن و هیدروژن هستند و در حالت عادی به دور یکدیگر پیچیده شده‌اند. در هنگام بسته‌بندی با مثلاً نایلون شیرینگ پلی‌اتیلنی، حرارت‌دهی باعث کشیده شدن این زنجیره‌ها و تبدیل شدنشان به ردیف‌هایی مستقیم می‌شود. در نتیجه، چنین ساختاری پس از خنک شدن نیز حفظ می‌شود. با گرم کردن مجدد فیلم، مولکول‌ها به اطراف حرکت می‌کنند و دوباره در هم پیچیده می‌شوند؛ یعنی این‌که نایلون شیرینگ تا 50 درصد منقبض و به دور کالا محکم می‌شود. انقباض می‌تواند در یک جهت یا در هر دو سمت طول و عرض صورت گیرد.

بسته‌بندی با نایلون شرینگ پارس پلاستیک آناهیتا چه ویژگی‌هایی دارد؟

بسته‌بندی با این محصول یکی از سریع‌ترین و ساده‌ترین روش‌های بسته‌بندی و محافظت از کالاها است. این نوع بسته‌بندی معمولاً برای اقلامی با شکل نامنظم به کار می‌رود. این محصول بادوام پارس پلاستیک آناهیتا را می‌توانید برای بسته‌بندی محصولات جداگانه تا جعبه‌های چیده شده بر روی یک پالت به کار ببرید. با توجه به رعایت کردن استانداردهای فنی و کیفی در فرآیند تولید، بسته‌بندی کردن با نایلون شرینگ تولیدی شرکت ما بهترین نتیجه ممکن را برایتان حاصل می‌کند.

می‌توانیم بگوییم که قیمت نایلون شیرینگ با توجه به فرآیندهای تولیدش برای مصرف‌کنندگان نهایی منطقی‌تر است. کاربردهای این محصول به‌حدی زیاد هستند که شرکت‌های تولیدکننده نایلون شیرینگ دست به ابداعاتی برای تولید آن نیز زده‌اند؛ مثل تولید نوع مقاوم در برابر اشعه ماوری بنفش یا از جنس پلی الفین. برای خرید نوع مناسب این محصول، لازم است شرایط کالاهایی را مشخص کنید که قصد بسته‌بندی کردنشان را دارید. در مجموع، با در نظر گرفتن شرایط کیفی تولید و کارایی محصولات، با خرید از پارس پلاستیک آناهیتا دوام و کیفیت را می‌خرید.

نایلون شیرینگ

بسته‌بندی با نایلون شرینگ چه مزایایی دارد؟

شرکت‌های تولیدکننده نایلون شیرینگ عمدتاً این محصول را به‌علت ویژگی‌های منحصربه‌فردش همچنان در خط تولید نگه داشته‌اند. در ادامه به مهم‌ترین مزایای آن اشاره می‌کنیم.

  • محفاظت کردن از کالاها: با حرارت‌دهی به نایلون شیرینگ، این ماده منقبض‌تر می‌شود و مهر و موم بسیار محکمی ایجاد می‌کند. این مهر و موم پلاستیکی از محتویات بسته‌بندی شده کاملاً محافظت می‌کند. در نتیجه اقلام بسته‌بندی شده در برابر آسیب‌های ناشی از گرد و غبار، کثیفی یا رطوبت مصون می‌مانند. برخی از انواع روکش‌های کوچک حتی دارای محافظ UV هستند تا محصولات را از اشعه‌های مضر خورشید در امان نگه دارند. بسته به نوع و وزن بار برای بسته‌بندی می‌توانیم از نایلون شیرینگ 5 لایه یا 7 لایه استفاده کنیم.
  • دوام: یکی از عوامل مؤثر بر قیمت نایلون شیرینگ، میزان دوام آن است. شرکت‌های تولیدکننده نایلون شیرینگ معمولاً این محصول را از پلاستیکی بسیار محکم می‌سازند؛ طوری‌که پاره یا سوراخ کردن آن دشوار باشد. برخلاف سایر مواد، نایلون شرینگ در مواجهه با آفتاب یا سرمای شدید، شکننده یا ضعیف نمی‌شود. از طرفی، به‌ویژه پس از حرارت‌دهی و محکم شدن نایلون شیرینگ 7 لایه پارس پلاستیک آناهیتا به دور کالاها این محصول به هیچ وجه شل یا آویزان نمی‌شود.
نایلون شیرینگ
  • عدم امکان دستکاری کالاهای بسته‌بندی شده: بسته‌بندی با نایلون شیرینگ پلی‌اتیلن پارس پلاستیک آناهیتا شکل خودش را در هر شرایطی حفظ می‌کند. لذا هرگونه دستکاری در بسته‌بندی بلافاصله قابل تشخیص خواهد بود. این ویژگی برای برخی شرکت‌های داروسازی و تولیدکنندگان مواد غذایی بسیار کاربردی است. بانک‌ها و سازمان‌های دولتی نیز با کشیدن نایلون شیرینگ بر روی اسناد مهم از این مزیت استفاده می‌کنند.
  • به‌صرفه بودن: با توجه به شرایط تولید و مواد اولیه، شرکت‌های تولیدکننده نایلون شیرینگ، این محصول را با قیمتی کمتر از سایر اقلام بسته‌بندی عرضه می‌کنند؛ البته اگر محصولات ضخیم‌تری نظیر نایلون شیرینگ 7 لایه را در نظر نگیریم. این به‌صرفه بودن را علاوه بر قیمت نایلون شیرینگ می‌توانیم به کم شدن فضای اشغال شده به‌وسیله کالاهای بسته‌بندی شده به این روش نسبت دهیم. چنین فضایی هم در انبار و هم در حین جابجایی آزاد می‌شود.
  • تبلیغات: یکی از ویژگی‌های افزوده نایلون شرینگ این است که می‌توان آن را با رنگ‌ها، کلمات، تصاویر و لوگوهایی طراحی کرد که محصولات را تبلیغ کنند. در این‌صورت، محصول از تولید شدنش در کارخانه تا رسیدنش به دست مصرف‌کننده نهایی نه در پلاستیک که در برندتان بسته‌بندی می‌شود. این قابلیت می‌تواند ابزار بازاریابی باشد که آگاهی از برندتان را ارتقا می‌دهد و شما را به مشتریانتان می‌شناساند.
  • راحتی کار با نایلون شیرینگ: یکی از وجوه تمایز بسته‌بندی با نایلون شرینگ به‌ویژه نایلون شیرینگ پلی‌اتیلن پارس پلاستیک آناهیتا نسبت به سایر اقسام بسته‌بندی، راحتی کار با آن است. سیم‌های برق کوچک را غالباً می‌توانید با این روش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض رطوبت عایق کنید. قطعات بازی، آب‌نبات و سخت‌افزارها را با نایلون شیرینگ می‌توانید بسته‌بندی کنید. به این فهرست قایق‌ها و گلخانه‌ها و حتی کل ساختمان‌ها را برای جلوگیری از نشت مواد شیمیایی یا قرار گرفتن در معرض مواد خطرناک اضافه کنید.

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb