نایلون عریض کشاورزی 5 لایه

نایلون عریض کشاورزی

و گلخانه ای 5 لایه

محصولات نایلون UV دار (پوشش گلخانه ای)

فیلم های پوشش گلخانه ای تک لایه از عرض 1 متر تا 12 متر و ضخامت 100 الی 600 میکرون (دولا) و از نوع پلی اتیلــن می باشــد که می توان بر حســب نیاز مشتریان افزودنی هایی را جهت تنظیم دما (IR)، ضد شبنــم (FOG)، اشعــه مــاوراء بنفــش (UV) به فیلــم های تولیدی این شرکت اضافه نمود.

پوشش گلخانه

به علت بالا بودن استحکام و ماندگاری، حفظ دمای گلخانه، انتشار نور مناسب، ضد حشره بودن، ضد بخار و ضد قطره بودن، جایگاه ویژه ای را در گلخانه ها پیدا کرده اند.

بکارگیری از فیلم های فوق مزایای ذیل را برای گلخانه به ارمغان می آورد:

کاهش استفاده از آب

رویش مناسب و سریع گیاه

افزایش بالا بردن محصول

پائین آمدن هزینه تولید

کنترل آفات و کاهش استفاده از سموم

Image

تقسیم بندی بر اساس نوع تولید

1) گلخانه های تولیدی سبزی و صیفی شامل محصولاتی نظیر خیار, گوجه فرنگی, توت فرنگی, فلفل, بادمجان, طالبی, سبزیجات برگی (ریحان- شاهی و........) می باشد.

2)  گلخانه های تولید گل و گیاهان زینتی برای تولید انواع گلهای شاخه بریده(رُز- ژربرا – گلایول – داودی) وگلهای آپارتمانی می باشد.

3)  سالنهای گلخانه ای تولید قارچ دكمه ای و قارچ صدفی

انواع گلخانه از نظر کاربری

گلخانه را بر اساس نوع استفاده و کاربری آن به چهار دسته تقسیم می شود:

ویژگی ها:

 

1 – عبور نور

عبور نو مناسب و یکنواخت برای رشد گیاه و عمل فتوسنتز بسیار مهم است. در صورت عدم رعایت این امر در تولید علاوه بر تاثیر منفی بر کمیت و کیفیت محصول باعث رشد آفات، حشرات، باکتری و قارچ ها در گلخانه می شود، که باید از سموم و آفات کش های بیشتری استفاده نموده و هزینه تولید بالا رفته و خاک شمیمیایی می شود .

 

2 - اثرات دمایی

یکسان و مناسب بودن دمای گلخانه یکی از پارامترهای تاثیر گذار بر هزینه و کیفیت محصول می باشد، شاید این امر می توان مهم ترین نکته هزینه های اقتصادی در گلخانه دانست، با بهره روی از مواد افزودنی مانندEVAگرمای گلخانه در حد زیادی در شب حفظ نمود که این مورد مصرف سوخت را کاهش می دهد، برای برخی از نقاط که گل های زینتی تولید می کنند گرما و تابش شدید محیطی نور بر تولید اثر نامطلوب داشته و باید افزودنی های بکار برد که جذب اشعه ماورای بنفش کاسته و گرمای کمتری وارد گلخانه شود و دما متعادل تر گردد.

 

3 - افزایش مقاومت مکانیکی

بهره وری از مواد اولیهLD) و افزودنی مناسبAnti Uv) مقاومت های مکانیکی و چسبندگی را افزایش داداه و این امر تاثیر بهتری بر موارد ذیل می دهد.

1.استحکام کششی  2.استحکام پارگی  3.مقاومت خزشی  4.مقاومت در برابر ضربه و رطوبت

 

4 - ماندگاری

با بکار گیری از افزودنی ضد اشعه ماوراء بنفش،EVA) و آنتی اکسیدنت ها از شرکت های معتبر خارجی می توان طول عمر نایلون ها را از یک تا چند فصل (از بین بردن رادیکال های آزاد) بنا به درخواست مشتری افزایش دهد.

 

5 - ضد قطره و ضد بخار

به علت اختلاف دما در بیرون و درون گلخانه، بر روی سطح داخلی فیلم قطرات آب تشکیل می شود که باعث بروز مشکل در تولید محصول و بیماری برای گیاه می شود که با بکار بردن افزودنی مناسب باعث کاهش کشش سطحی بخار آب متراکم بر سطح داخلی پوشش شده و از چکه کردن مستقیم بر گیاه، سوختگی برگ ها در اثر تابش ذره بینی، کاهش 30 درصدی استفاده از نور مناسب، جلوگیری به عمل می آید

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09120602923

 + اطلاعات بیشتر    

bbb