نایلون چاپی

نایلون چاپی

یکی از محصولات پارس پلاستیک آناهیتا نایلون چاپ بسته‌بندی است. این محصول باکیفیت برای بسته‌بندی محصولات مختلف و به‌ویژه، مواد غذایی بسیار مناسب است. فناوری به‌کاررفته برای تولید نایلون چاپ فلکسو امکان چاپ نوشته‌ها و تصاویر را با وضوح بسیار زیاد بر روی بسته‌بندی محصولات فراهم می‌کند. اما برای آن‌که جزئیات بیشتری درباره نایلون چاپ بسته‌بندی و محصولات پارس پلاستیک آناهیتا به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده نایلون چاپدار بدانید، ادامه این مطلب را به نایلون چاپ فلکسو اختصاص داده‌ایم. در ادامه مطلب قرار است بسیاری از ویژگی‌های خاص این محصول کاربردی را برشماریم. بنابراین، با ما همراه باشید تا:

  • از چگونگی چاپ فلکسو بر فیلم چاپی پارس پلاستیک آناهیتا بگوییم
  • به مهم‌ترین کاربردهای نایلون چاپ فلکسو بپردازیم
  • نقش این محصول را در زمینه عرضه محصولات مختلف بدانیم و
  • به مزایای نایلون چاپ بسته‌بندی اشاره کنیم.
نایلون چاپی
نایلون عریض کشاورزی

نایلون چاپ بسته‌بندی چیست؟

 نایلون چاپ بسته‌بندی نوعی نایلون عمدتاً پلی‌اتیلنی است که بر روی آن معمولاً با استفاده از فناوری چاپ فلکسو، اطلاعات یا تصاویر مربوط به بسته‌بندی محصول را درج می‌کنند. بنابراین، فیلم چاپی یا همان نایلون چاپ فلکسو در درجه اول برای بسته‌بندی محصولات تولید می‌شود و امکان چاپ کردن مشخصات یا طرح‌های تبلیغاتی مربوط به محصول بر روی بسته‌بندی امکان‌پذیر است. ضخامت نایلون چاپ بسته‌بندی تولیدی پارس پلاستیک آناهیتا طبق نظر مشتری قابل تنظیم است؛ یعنی با توجه به نوع محصول، می‌توانیم فیلم چاپی را ضخیم‌تر تنظیم کنیم. نایلون چاپ بسته‌بندی ضخیم‌تر معمولاً برای بسته‌بندی محصولاتی به کار می‌رود که امکان آسیب زدن به بسته‌بندی را دارند یا در شرایطی جابجا یا نگهداری می‌شوند که به مراقبت بیشتری نیاز دارند.

چاپ فلکسو چیست؟

چاپ فلکسو مخفف «فلکسوگرافی» و عبارت از فرآیند چاپی است که در طی آن، صفحات برجسته انعطاف‌پذیر فتوپلیمری با جوهر تغذیه می‌شوند تا تصاویر یا متن را بر روی یک زیرلایه چاپ کنند. این زیرلایه می‌تواند فیلم چاپی یا همان نایلون چاپ فلکسو باشد. بسته به دستگاه مورد استفاده برای چاپ، در چاپ فلکسو  معمولاً از جوهرهای نارنجی، سبز، بنفش، فیروزه‌ای، سرخابی، زرد و مشکی استفاده می‌کنند. سیستم‌های دیجیتال هفت رنگ فرآیندی مذکور را کنترل می‌کنند. این فرآیند چاپ تقریباً بر روی هر ماده‌ای مانند پلاستیک، فیلم‌های فلزی، سلفون و کاغذ امکان‌پذیر است. این قابلیت به‌ویژه برای چاپ کردن علائم و نوشته‌ها بر روی نایلون چاپ بسته‌بندی مواد غذایی مناسب است؛ چرا که جوهرهایش بر پایه آب و برای مواد غذایی ایمن هستند.

نایلون چاپ فلکسو چه کاربردهایی دارد؟

ما در پارس پلاستیک آناهیتا به‌عنوان تولیدکننده نایلون چاپدار با استانداردهای بین‌المللی و دستگاه‌های پیشرفته، این فیلم را با هدف بسته‌بندی محصولات مختلف تولید می‌کنیم. بنابراین، کاربردهای نایلون چاپ فلکسو را باید در زمینه بسته‌بندی بجوییم. در ادامه به مهم‌ترین کاربردهای نایلون چاپ بسته‌بندی اشاره می‌کنیم.

  • محافظت از محصولات در انبار و هنگام حمل و نقل
  • بازاریابی و برندسازی مطلوب محصولات با توجه به کیفیت چاپ بر روی فیلم چاپی
  • مناسب برای بسته‌بندی اقلام بهداشتی، مواد غذایی، کالاهای کاغذی یکبارمصرف، غذای حیوانات خانگی و مواد غذایی تازه و منجمد، برچسب‌های بسته‌بندی بطری، پاکت بستنی، کیسه‌های خرید، کاغذ کادو، پاکت نامه، کاغذ دیواری، بشقاب و لیوان یکبارمصرف
  • افزایش عمر مفید بسیاری از محصولات طوری‌که از ضایعات غیرضروری مواد غذایی جلوگیری می‌کند.
  • دارای کمترین نسبت وزنی در بین بسته‌بندی‌های دیگر که باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل و نقل محصولات می‌شود.
  • فراهم‌سازی فضایی برای نمایش طرح‌های بازاریابی

نایلون چاپ بسته‌بندی چه نقشی در زمینه عرضه محصولات دارد؟

امروزه بسته‌بندی جذاب از ابزارهای کاربردی بازاریابی محسوب می‌شود. وجود رنگ‌های جذاب، طرح مشتری‌پسند و تقسیم‌بندی فضای طرح بسته‌بندی برای جذابیت‌بخشی به وجهه محصول در کنار شفافیت مناسب نایلون چاپ فلکسو از عوامل تأثیرگذار بر انتخاب شدن محصول به‌وسیله مشتری هستند. بنابراین، فیلم چاپی می‌تواند سرنوشت فروش محصولی خاص را تا حد زیادی به دست بگیرد. در این راستا، مدیران شرکت‌های تولیدکننده نایلون چاپدار سعی می‌کنند تا از فناوری‌های چاپ فلکسوی روزآمدی استفاده کنند. شرکت پارس پلاستیک آناهیتا نیز  با به‌کارگیری تجهیزات بسیار پیشرفته رتوگراور سيلندر مركزي و فلكسو با امكان چاپ شش رنگ، كيفيت چاپ عالي و چاپ بر روي انواع فيلم شرينك و نايلون‌هاي رنگي با طرح‌ها و ضخامت‌های مختلف، تحولی را در زمینه عرضه فیلم چاپی فراهم کرده است.

آیا امکان چاپ فلکسو بر روی نایلون شرینگ هم وجود دارد؟

نایلون شرینگ نسبت به نایلون چاپ بسته‌بندی ضخامت کمتری دارد. اما چاپ فلکسو امکان چاپ مشخصات و طرح مورد نظرتان را بر روی این محصول نیز فراهم می‌کند. این قابلیت به فرآیند کاری دستگاه‌های چاپ فلسکو بر می‌گردد. البته نایلون شرینگ نیز به‌علت نازکی‌اش مصارف خاصی دارد. اما می‌توانیم طرح مورد نظر بسته‌بندی را با درجه وضوحی مناسب بر روی آن چاپ کنیم.

نایلون چاپ بسته‌بندی چگونه می‌تواند باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های تمام شده تولید محصول شود؟

نایلون چاپ بسته‌بندی معمولاً بسیار نازک است و میزان ماده اولیه کمتری را برای بسته‌بندی محصولات لازم دارد. فیلم چاپی با محافظت کردن طولانی‌مدت از مواد غذایی، باعث می‌شود تا این مواد با کیفیتی مثل روز اول به دست مشتریان برسند و در نتیجه، دورریزها و اتلاف‌های محصول تا حد زیادی کم شوند. از طرف دیگر، برخی مواد اولیه نایلون چاپ فلکسی را می‌توانید از مواد زیست‌تخریب انتخاب کنید. با این کار، بخش بزرگی از تعهد صنایع مختلف به سلامت محیط زیست و توسعه پایدار عملی می‌شود. نایلون چاپ بسته‌بندی پارس پلاستیک آناهیتا به‌علت فرمولاسیون خاص تولید، امکان چاپ کردن اطلاعات یا تصاویر محصولات را با وضوح زیاد و بیشترین اثرگذاری بر مخاطب بر روی بسته‌بندی محصولات فراهم می‌کند.

 

نایلون چاپ فلکسو از محصولاتی است که عمدتاً در صنایع بسته‌بندی مواد غذایی کاربرد دارد. این محصول با قابلیت چاپ طرح‌ها و نوشته‌های مربوط به کالاها، بخش مهمی از بار فعالیت‌های بازاریابی در زمینه معرفی محصول به مشتریان را به دوش می‌کشد. در فرآیند تولید فیلم چاپی پارس پلاستیک آناهیتا، ضمن استفاده کردن از تجهیزات پیشرفته تولید، استانداردهای کیفی محصول به‌دقت رعایت می‌شود. قبل از انتخاب کردن نایلون چاپ بسته‌بندی مورد نظرتان، لازم است درباره بسته‌بندی محصولاتتان از نظر مشخصاتی مثل ضخامت فیلم چاپی و رنگ آن به نتیجه برسید. کارشناسان پارس پلاستیک آناهیتا آمادگی دارند تا ضمن دریافت سفارشتان، اطلاعات لازم را در این خصوص در اختیارتان قرار دهند.

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb