ساک های پارچه ای (اسپان باند)

ساک پارچه ای اسپان باند

ساک پارچه ای اسپان باند

پارچه اسپان باند با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارد در زمینه‌های مختلف زندگی شخصی و کاری‌مان جایگاهی بسیار کاربردی پیدا کرده است. پارس پلاستیک آناهیتا علاوه بر تولید و عرضه پارچه اسپان باند، ساک دستی اسپان باند را نیز طراحی و تولید می‌کند. این ساک ویژگی‌های خاصی برای جابجایی اقلام مختلف دارد. در ادامه این مطلب، می‌خواهیم این محصول مفید را معرفی کنیم، انواعش را بشناسیم و از دلایل تمایزش بگوییم. شاید لازم باشد نگاهی دقیق‌تر به این محصول بیندازیم تا شاید بتواند جای خالی کاربردی بر زمین مانده را برایمان پر کند. با ما همراه باشید تا چند و چون ساک دستی اسپان باند پارس پلاستیک آناهیتا را بدانیم و مزایایش را بشناسیم.

پارچه اسپان باند چه نوع پارچه‌ای است؟

پارچه اسپان باند به پارچه‌ای اطلاق می‌شود که با روش‌های معمول نساجی تولید نمی‌شود. یعنی برای تولید آن از بافتن الیاف نخ استفاده نمی‌کنند. تولید پارچه اسپان باند از طریق کنار هم قرار دادن و فشردن الیاف پروپیلنی انجام می‌شود. به این‌صورت که این الیاف را با مکانیزم خاصی در جهات مختلف به هم می‌فشارند تا بافتی متخلخل و پارچه هیدروفوبیک یا آب‌گریز به نام پارچه اسپان باند ساخته شود. این پارچه به‌حدی مقاوم است که شرکت‌های تولیدکننده ساک دستی از جمله پارس پلاستیک آناهیتا را برای تولید ساک دستی اسپان باند متقاعد کرده است. البته استحکام این محصول فقط یکی از مزیت‌هایی است که آن را به ماده اولیه مناسبی برای تولید کردن ساک دستی تبدیل می‌کند.

پارچه اسپان باند چه نوع پارچه‌ای است؟

 • پارچه اسپان باند در برابر اشعه خورشید به‌آسانی دچار پوسیدگی نمی‌شود.
 • این محصول را به‌آسانی می‌توان رنگرزی کرد. رنگ‌پذیری پارچه اسپان باند را باید به ساختار شبکه‌ای و یکپارچه‌اش نسبت دهیم.
 • این محصول در برابر شعله به‌آسانی نمی‌سوزد و این ویژگی برای ساک دستی اسپان باند گزینه بسیار مناسبی است.
 • از پارچه اسپان باند می‌توانیم برای تولید کردن پوشش‌های بیمارستانی استفاده کنیم؛ زیرا خاصیت استریلیزه شده دارد.
 • پارچه اسپان باند در برابر اسیدهای خورنده مقاوم است. لذا در صورت نشت مواد اسیدی در محیط‌های آزمایشگاهی و شیمیایی بر آن، دغدغه زیادی نباید داشته باشیم.

انواع مختلف ساک دستی اسپان باند پارس پلاستیک آناهیتا کدامند؟

 •  دسته پانچ، دسته بند‌دار (عطف‌دار)
 • ته کاست
 • سه طرف کاست
 • ساک‌های سه تکه
 • ساک دستی اسپان باند با نخ جمع شو

مهم‌ترین کاربردهای ساک دستی اسپان باند پارس پلاستیک آناهیتا کدامند؟

از ساک دستی اسپان باند می‌توانیم برای حمل کردن اقلام مختلفی در بازه وزنی قابل تحمل این محصول استفاده کنیم. برخی از این ساک‌های دستی را برای حمل کردن اقلام دارویی و بهداشتی در بیمارستان‌ها به کار می‌برند. یکی دیگر از کاربردهای این وسیله جا به جا کردن مواد غذایی است. قابلیت تهویه پارچه اسپان باند باعث می‌شود که از تهویه داخل آن مطمئن باشیم. پرز ندادن پارچه اسپان باند استفاده کردن از آن را برای اعطای هدایای سازمانی و شخصی به گزینه مناسبی تبدیل کند.

ساک دستی اسپان باند تولیدی پارس پلاستیک آناهیتا چه ویژگی‌های خاصی دارد؟

ویژگی‌های متمایز ساک دستی اسپان باند را باید در ماده سازنده‌اش یعنی پارچه اسپان باند بجوییم. در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره می‌کنیم.

 • به‌صرفه‌بودن: پارچه اسپان باند را نمی‌توانیم گران به حساب آوریم. زیرا هزینه تمام شده تولید آن در پارس پلاستیک آناهیتا نسبتاً متعادل است. البته نباید از مجموعه شرایط اقتصادی دخیل در قیمت‌گذاری این محصول غافل باشیم.
 • ضدآلودگی: ساک دستی اسپان باند ضدباکتریایی است. یعنی ذرات آلودگی‌های مختلف اعم از گرد و غبار و انواع باکتریایی را از خودش عبور نمی‌دهد.
 • آبگریزی: آبگریزی خاصیت پارچه هیدروفوبیک است. پارچه اسپان باند آب را از خودش عبور نمی‌دهد و این قابلیت باعث می‌شود تا در شرایط هوای مرطوب یا در صورت خیس شده سطح خارجی کیف، رطوبت نتواند به محتوای داخلش نفوذ کند.
 • سبکی: یکی از معضلات ساک‌های دستی سنگین بودنشان است. وزن کم باعث می‌شود تا با قرار دادن وسایل مختلف در داخل آن، حمل ساک دستی اسپان باند دشوارتر نشود.
 • مقاوم و ضدخش بودن: پارچه اسپان باند بسیارمقاوم است؛ یعنی به‌آسانی پاره و ساییده نمی‌شود. در نتیجه برای کاربردهایی نظیر قرار دادن و حمل کادو و هدایا بسیار مناسب است.
 • ضدحساسیت و فاقد پرز: این مزیت برای مصارف بخش پزشکی بسیار مهم است. زیرا در این بخش عدم ایجاد حساسیت پوستی و تنفسی بسیار مهم است.

آیا ساک دستی اسپان باند را می‌توانیم محصولی سازگار با محیط زیست بدانیم؟

در پاسخ این سؤال باید بگوییم خیر. ماده اصلی ساک دستی اسپان باند پارس پلاستیک آناهیتا پلی پروپیلن است. فقط می‌توانیم به این موضوع خوشبین باشیم که این ماده نسبت به پلی اتیلن که ماده پایه تولید انواع پلاستیک است، زودتر تجزیه می‌شود. اما همچنان سال‌ها باید سپری شود تا آثار این آن از بین برود. اما به قابلیت بازیافت این محصولات می‌توانیم امیدوار باشیم.

چرا پارس پلاستیک آناهیتا؟

ما در پارس پلاستیک آناهیتا تمامی لوازم مربوط به تولیدی باکیفیت را فراهم کرده‌ایم. متخصصان فنی و ناظران کیفی تمامی فرآیندهای خطوط تولید را به‌دقت زیر نظر دارند تا محصولات نهایی بدون کوچک‌ترین نقصی در اختیار مصرف‌کننده نهایی قرار گیرند. این فرآیند درباره ساک دستی اسپان باند نیز رعایت می‌شود. لذا محصولات این شرکت را با خاطری آسوده می‌توانید انتخاب کنید. در پارس پلاستیک آناهیتا آخرین فناوری‌ها و تجهیزات پیشرفته تولیدی به کار گرفته می‌شوند تا تمامی مراحل تبدیل مواد اولیه به محصول نهایی به‌صورت صحیح و اصولی طی شوند و محصولی در رده جهانی و قابل رقابت با انواع مشابه خارجی در اختیار مشتریان قرار گیرد.

پارس پلاستیک آناهیتا طراح و تولیدکننده ساک دستی اسپان باند در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی است. از این محصولات برای کاربردهای مختلفی می‌توانیم استفاده کنیم. پارچه هیدروفوبیک این محصول از نفوذ رطوبت به داخل آن جلوگیری می‌کند. پارچه این محصولات برخلاف پارچه هیدروفیلیک که جاذب رطوبت هستند باید از انتقال رطوبت و آلودگی‌ها به داخل آن جلوگیری کنند. ساک دستی اسپان باند نیز همانند سایر محصولات پارس پلاستیک آناهیتا پس از گذراندن تأییدیه‌های کیفی به مشتریان نهایی عرضه می‌شود. لذا در صورتی‌که قصد خرید این محصولات را دارید، همین امروز با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل محصولات و راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان قرار دهند.  

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb