بیشتر بدانیم

نایلون حباب دار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

نایلون حباب دار چیست و چه کاربردی دارد؟

نایلون حباب دار یک ماده پلاستیکی شفاف و پایدار است که برای بسته بندی وسایل شکننده استفاده می شود. نیمکره های پر از هوا (حباب) پر از هوا که به طور منظم در فواصل دور قرار گرفته اند، به عنوان کوسنی برای وسایل شکننده عمل کرده و امنیت آنها را فراهم می آورند.
در سال 1957 دو مخترع به نام های آلفرد فیلدینگ و مارک چاوانس در تلاش بودند تا یک تصویر زمینه پلاستیکی سه بعدی ایجاد کنند. اگرچه این ایده با شکست توام بود، اما آنها دریافتند که از آنچه ساخته شده می تواند به عنوان مواد بسته بندی یا همان چیزی که ما به عنوان نایلون حباب دار می شناسیم استفاده کرد.

 

 نایلون حباب دار

 

طراحی نایلون حباب دار

حباب هایی که کوسنینگ را برای اشیاء شکننده یا حساس فراهم می کند، بسته به اندازه جسم بسته بندی شده و همچنین میزان حفاظت مورد انتظار، در اندازه های مختلف موجود است. لایه های چندگانه ممکن است برای ایجاد شوک و لرزش لازم باشد در حالی که یک لایه منفرد ممکن است به عنوان لایه محافظ سطح استفاده شود. از نایلون حباب دار همچنین برای شکل دادن برخی از انواع پاکت نامه های پستی استفاده می شود.انواع نایلون حباب دار اغلب از فیلم پلی اتیلن (LDPE) تشکیل می شوند که یک طرف آن به یک طرف صاف وصل شده تا حباب هوا شکل بگیرد. برخی از انواع نایلون حباب دار از فیلم های ساخته می شوند که از قابلیت نفوذ کمتری برخوردار هستند تا عمر مفید بیشتر و مقاومت در برابر از بین رفتن هوا در خلا را فراهم کنند.

در انواع نایلون حباب دار، حباب ها به قطر 6 میلی متر (0.24 اینچ)، تا 26 میلی متر (1.0 اینچ) یا بیشتر می توانند سطح جذب شوک در هنگام ترانزیت را فراهم کنند. متداول ترین اندازه حباب 1 سانتیمتر است. علاوه بر میزان محافظت موجود از اندازه حباب های هوا در نایلون، مواد پلاستیکی نایلون به خودی خود می توانند برخی از انواع محافظت را برای جسم مورد نظر ارائه دهند. به عنوان مثال، هنگام حمل ابزار و قطعات الکترونیکی حساس، از نوعی از نایلون حباب دار استفاده می شود که از پلاستیک ضد استاتیک استفاده می کند که بار استاتیک را از بین می برد و در نتیجه تراشه های الکترونیکی حساس را از استاتیک محافظت می کند (استاتیک می تواند به قطعات الکترونیکی آسیب برساند). یکی از اولین کاربردهای گسترده در مورد نایلون حباب دار در سال 1960، با ارسال کامپیوترهای جدید IBM 1401 به مشتریان، که اکثر آنها قبلاً این ماده بسته بندی را ندیده بودند، به وجود آمد.

 

 نایلون حباب دار

 

استفاده تفریحی از نایلون حباب دار

از آنجایی که نایلون حباب دار هنگام فشرده سازی و پارگی باعث ایجاد صدای رضایت بخش می شود، اغلب به عنوان منبع سرگرمی مورد استفاده قرار می گیرد. با تأیید این استفاده جایگزین، برخی وب سایت ها برنامه نایلون حباب دار مجازی را ارائه می دهند که صفحه ای از حباب را نشان می دهد که ممکن است کاربران با کلیک روی حباب ها پاپ شوند!

درباره ما

زمینه فعالیت این شرکت در تولید انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی (منسوجات نبافته اسپان باند) می باشد که آماده تامین نیازهای صنایع مختلف است. این شرکت باتوان تولید سالانه 21.000 تن انواع فیلم های پلی اتیلنی و پلی پروپیلنی پاسخگوی نیاز مشتریان است.....

کارخانه

کارخانه یک: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد فاز 2 سرو 26 پلاک 7
کارخانه دو: جاده ساوه شهرک صنعتی نصیراباد دکتر حسابی 3 پلاک 35

دفتر مرکزی

بازار تهران خیابان 15 خرداد نرسیده به پله های نوروزخان نبش پاساژ بوذر جمهری پلاک 1

تلفن:

55802605  -021
55583029  -021
55583078  -021

whatsapp  09129370970

 + اطلاعات بیشتر    

bbb